KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blyertsteckning 14641045

nr 1464 1045

Jan Håfström

(f. 1937), Sverige

Blyertsteckning, Monogramsignerad 1962. Blyerts på papper, ca 29x20 cm, yttermått inklusive ram: 44x43 cm

Kondition: smärre fuktfläck i vänster respektive höger nedre hörn

Jan Håfström, svensk målare född 1937.

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 25 april 2022
kl 20:37:17

25/4 16:38:54 1      Vinnande bud
25/4 17:30:03 1      justering av budtak

  • Klassiska
  • 25 apr

Klassiska

Läs mer om Klassiska

Jan Håfström

Läs mer om Jan HÃ¥fström