KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blyertsteckning 14641045
nr 1464 1045
Jan Håfström
(f. 1937), Sverige
Blyertsteckning, Monogramsignerad 1962. Blyerts på papper, ca 29x20 cm, yttermått inklusive ram: 44x43 cm
Kondition: smärre fuktfläck i vänster respektive höger nedre hörn
Jan Håfström, svensk målare född 1937.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 25 april 2022
kl 20:37:17
25/4 16:38:54
25/4 17:30:03
- Klassiska
25 apr
Klassiska
Läs mer om Klassiska